18SELECT id, titel, position, kleur, seo_url FROM overons_mappen WHERE state_live = 'Y' AND delete_user = 0 AND id = 2

Contactpersonen

Als u op de foto van desbetreffende medewerker klikt krijgt u haar/zijn gegevens en kunt u direct de MS Outlook V-cards downloaden voor opname in uw eigen contactpersonen.

Mansveld Ruud Mansveld

Ruud Mansveld
Algemeen Directeur

040 - 259 10 55 vCard
ruud@mansveld.nl

Mansveld Andre Heidenrath

Andre Heidenrath
Technisch Commercieel Adviseur

040 - 259 11 09 vCard
andre.heidenrath@mansveld.nl


Mansveld Patrick van den Heuvel

Patrick van den Heuvel
Technisch Commercieel Adviseur

040 - 259 10 08 vCard
patrick.vandenheuvel@mansveld.nl

Mansveld René van de Vondervoort

René van de Vondervoort
Technisch Commercieel Adviseur

040 - 259 10 25 vCard
rene.vdvondervoort@mansveld.nl


Mansveld Rik van Helmond

Rik van Helmond
Technisch Commercieel Adviseur

040 - 259 10 90 vCard
rik.vanhelmond@mansveld.nl

Mansveld Rob van der Lans

Rob van der Lans
Technisch Commercieel Adviseur

040 - 259 10 13 vCard
rob.vanderlans@mansveld.nl


Mansveld Mike Bruggenwerth

Mike Bruggenwerth
Manager Inspectie

040 - 259 11 55 vCard
mike.bruggenwerth@mansveld.nl

Mansveld Jan Cools

Jan Cools
Relatiebeheerder

040 - 259 10 36 vCard
jan.cools@mansveld.nl


Mansveld Rehza Kerkhofs

Rehza Kerkhofs 
Business Unit Manager Klussen 

040 - 259 10 34 vCard
rehza.kerkhofs@mansveld.nl

Mansveld Stefan Theelen

Stefan Theelen
Teamleider afdeling Projecten 

040 - 259 10 89 vCard
stefan.theelen@mansveld.nl



Terug naar Over ons